Že se musí každý den dodržovat pitný režim, nemusíme pravděpodobně nikomu připomínat. Pokud patříte mezi pořadatele sportovních nebo charitativních událostí, nebo se jich přímo účastníte, jistě víte, že sportovci potřebují nejen více tekutin, ale také více minerálů a jiných látek potřebných k lepším výkonů a následné regeneraci svalů. Tekutiny je důležité doplňovat při dlouhých konferencích, jednáních či jiných setkáních.

Nápoje jsou samozřejmostí

Pořádání sportovních akcí je fenoménem dnešní doby a v téměř každém městě se konají různé soutěže a závody, na které je potřeba zajistit dostatečný přísun tekutin pro všechny zúčastněné.

Připravili jsme pro vás sortiment vybraných kvalitních reklamních nápojů, obohacených o složky, které pozitivně podporují mysl i tělo, ale také alkoholické nápoje. Dodejte svým hostům posilující občerstvení a podpořte úspěšnost celé akce.

Připravené lahve s různými druhy kvalitních nápojů jsou při pořádání jakéhokoliv setkání naprostou samozřejmostí, kterou nikdy nepodceňujte. Většina hostů nebo soutěžících osvěžení očekává.

Využijte nápoje ke své propagaci

Naše společnost pro vás připravila výběr kvalitních nápojů, které se hodí pro všechny příležitosti. Jejich velkou výhodou je, že místo na etiketě je připravené pouze pro vás. Jak volný prostor etikety využijete je jen na vašem rozhodnutí. Propagujte na nápojích od nás vaše logo, produkty či služby nebo další akce, které připravujete do budoucna. Nápis, obrázek nebo logo, které se na etiketě objeví, zaznamená mnoho lidí. Investujte s námi do reklamy, která se vám zaručeně vrátí.

Pokud si nejste jisti svým vyhotoveným reklamním návrhem, neváhejte nás kontaktovat pomocí našeho poptávkového formuláře a společně jistě najdeme řešení k vaší plné spokojenosti.